NOVO IGRALIŠTE U NAŠOJ ŠKOLI

Danas je svečano otvoreno Ciciban igralište u dvorištu naše škole. Ovaj 4. maj ostat će upisan kao datum kog naša Općina obilježava u sedmici njenih dana od 2. do 9. maja. Najmlađi učenici će svakako upisati mnogo radnih sati u ovom ambijentu i ispuniti sjećanja djetinjstva mobilijarom koji se pamti.

NOVO IGRALIŠTE U NAŠOJ ŠKOLI

Želimo se zahvaliti načelniku dr. Nedžadu Ajnadžiću i predsjedavajućoj Općinskog vijeća Centar Karolini Karačić koji su svečano otvorili ovo Ciciban igralište u dvorištu naše škole. Ushićeni smo jer je Općina Centar nakon rekonstrukcije sportskog terena i igrališta, izgradila i ovu plohu za naše najmlađe učenike.

NOVO IGRALIŠTE U NAŠOJ ŠKOLI 2

NOVO IGRALIŠTE U NAŠOJ ŠKOLI 3

Radnici Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća „Park“ završili su sa postavljanjem mobilijara za bezbrižnu igru djece koji ispunjava najstrožije evropske propise o sigurnosti djece u ovim igralištima. Za sigurnu igru najmlađih postavljena je antistres gumena podloga koja spriječava povrede prilikom pada.