PODJELA KNJIŽICA

OVIM PUTEM VAS OBAVJEŠTAVAMO DA ĆE PODJELA KNJIŽICA BITI UPRILIČENA U PETAK, 29.06.2018. GOD. PREMA SLJEDEĆEM RASPOREDU:

• 10.00 SATI ZA UČENIKE SVIH ODJELJENJA OSIM

• 10.30 SATI ZA UČENIKE: I-1,   II-2,   III-1,   III-2

Dragi učenici, roditelji, saradnici…
na kraju smo još jedne školske godine. Zajedničkim snagama uspjeli smo realizovati sve ono što smo planirali, pa i više od toga. Bez ikakve sumnje reći ćemo da je ovo bila izuzetno zahtjevna školska godina i da smo veoma uspješno odgovorili njenim izazovima.
Već sada su iza nas brojni uspjesi na takmičenjima, smotrama, raznim konkursima, sportskim takmičenjima itd. Prisustvovali smo pozorišnim i filmskim predstavama, bili na lijepim izletima, učestvovali u raznim projektima i ponijeli mnoga priznanja.
Uzeli smo učešće u nekoliko humanitarnih akcija i u nekoliko poziva za naše nastavno osoblje. O svemu smo vas blagovremeno obavještavali putem ove veb stranice i facebook profila.
DRAGIM UČENICIMA/A ŽELIMO DUGO I UGODNO LJETO I DA UŽIVAJU U RASPUSTU A MATURANTIMA DA SE UPIŠU U ŠKOLE KOJE SU NAJBOLJE ZA NJIH! VIDIMO SE U SEPTEMBRU!

NEKA SEZONA GODIŠNJIH ODMORA UPOTPUNI RADOST RODITELJA I SVIH NAŠIH SARADNIKA/CA