PRIZNANJE ZA NAŠE EKOLOGE

Povodom 5. juna, Svjetskog dana zaštite okoliša, u Međunarodnom centru za djecu i omladinu na Grbavici održana je završna manifestacija projekta “Jačanje javne svijesti o zaštiti okoliša – Otpad nije smeće”. Projekat je realiziralo KJKP „RAD“ uz sufinansiranje Fonda za zaštitu okoliša FBiH, a u projektu je učestvovalo šest osnovnih škola sa područja Kantona Sarajevo. Prisutne su pozdravili i ličnom im čestitali, direktor pomenutog preduzeća Selim Babić i načelnik Općine Nedžad Koldžo.

PRIZNANJE ZA NAŠE EKOLOGE 2 PRIZNANJE ZA NAŠE EKOLOGE 3

U okviru pomenutog projekta realizirani su edukativni časovi u školama, održana međuškolska takmičenja u prikupljanju papira, kartona i PET ambalaže, te izradi najboljeg EKO-dvorišta, a ovom prilikom prikazan je kratki film o projektnim aktivnostima. U projektu su učestvovali učenici naše škole, a nosioci aktivnosti su bili učenici III-1 s učiteljicom Seldinom Kovačević.

PRIZNANJE ZA NAŠE EKOLOGE PRIZNANJE ZA NAŠE EKOLOGE 1

Sve čestitke ovom timu na izuzetnom zalaganju i trudu u proteklom periodu.