HIMNA ŠKOLE

HIMNA ŠKOLE JE NAPISANA I OBJAVLJENA KAO DIO AKTIVNOSTI NA OBILJEŽAVANJU 50. GODIŠNJICE POSTOJANJA OVE ODGOJNO – OBRAZOVNE USTANOVE. TIM KOJI SMO OFORMILI NA POČETKU ŠKOLSKE GODINE BIO JE ZADUŽEN ZA NIZ DEŠAVANJA KOJA SMO REALIZOVALI TOKOM ŠKOLSKE 2014/2015. GOD. BROJNI USPJESI, REZULTATI NA TAKMIČENJIMA, SMOTRE I IZLETI KOJI ĆE USLIJEDITI SAMO SU DIO BOGATOG PERFORMANSA NA KOM JE RADILA OVA ODABRANA EKIPA SA VELIKOM PODRŠKOM SVIH ČLANOVA NAŠEG KOLEKTIVA.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YmxeXhAGMe0[/youtube]

TEKST: Điđana Sarić, prof. BHS jezika i književnosti (direktorica)

MUZIKA: Džesika Vlajčić, prof. muzičke kulture

ARANŽMAN: Dino Mangafić

1. STROFA:
“KO PRVI VJESNICI PROLJEĆA PRVAČIĆI PODIŽU GLAVE
U DRUŠTVU VELIKIH ĐAKA UPLIĆU RUKE MALE”
REFREN:
“VJERUJTE U NAS ZNANJEM ĆEMO BITKE BORITI VJERUJTE U NAS ONE ĆE I VAS U SREĆU VODITI”
2. STROFA:
“SA SUNČANOG BRDA ZNANJE CVJETA KO NAJLJEPŠE CVIJEĆE
SA SUNČANOG BRDA SARAJEVU DAĆEMO MNOGO SREĆE”
REFREN:
“VJERUJTE U NAS ZNANJEM ĆEMO BITKE DOBITI VJERUJTE U NAS I VAS ĆEMO U BOLJI SVIJET VODITI”

himna

ZAHVALJUJEMO NASTAVNIKU DAMIRU MUŠANOVIĆU KOJI JE NOTNI ZAPIS GRAFIČKI UREDIO I ELEKTRONSKI PRIPREMIO ZA DALJU UPOTREBU!